Praca dla lekarzy medycyny pracy

Samodzielny Szpital Miejski im. PCK w Białymstoku zaprasza lekarzy posiadających specjalizację  z  medycyny pracy lub innej dziedziny bądź będących w trakcie specjalizacji, uprawnionych do wykonywania badań profilaktycznych  zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 30 maja 1966r. (z późn. zmianami) w sprawie przeprowadzenia badań lekarskich pracowników, zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami oraz orzeczeń lekarskich wydawanych do celów przewidzianych w kodeksie pracy do pracy w Poradni Medycyny Pracy Samodzielnego Szpitala Miejskiego im. PCK w Białymstoku.

Szczegóły dotyczące zatrudnienia m.in. rodzaj i forma umowy, wymiar czasu pracy oraz termin podjęcia współpracy – do uzgodnienia podczas spotkania lub rozmowy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt z Działem Kadr, nr tel. 85 654 57 97, mail: b.grygorczuk@szpitalpck.pl. , osoba do kontaktu: Beata Grygorczuk.