Praca dla elektryka – konserwatora urządzeń technicznych

Samodzielny Szpital Miejski im. PCK w Białymstoku pilnie zatrudni osobę na stanowisko konserwatora urządzeń technicznych z uprawnieniami elektrycznymi (SEP) do wykonywania prac konserwatorskich oraz drobnych prac remontowo-budowlanych.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (1 etat).

Wymagania:

– wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznym,

– doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

– uprawnienia elektryczne (SEP) typu E do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci,

– umiejętności wykonywania napraw, przeglądów technicznych i remontów urządzeń do 1 kV,

– doświadczenie w wykonywaniu drobnych prac remontowo-budowlanych w zakresie infrastruktury elektrycznej, instalacji grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, prace modernizacyjne i wykończeniowe itp.,

– prawo jazdy kat. B,

– dyspozycyjność.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: b.grygorczuk@szpitalpck.pl najpóźniej do dnia 31.10.2022 r.

Dokumenty można również złożyć osobiście w Dziale Kadr (pokój 308, III piętro) lub wysłać pocztą na adres: Samodzielny Szpital Miejski im. PCK w Białymstoku, ul. Sienkiewicza 79, 15-003 Białystok.

Dokumenty kandydatów powinny zawierać klauzulę RODOnastępującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).