Wręczenie Certfikatu Systemu Zarządzania Jakością

Z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, iż Samodzielny Szpital Miejski im. PCK w Białymstoku pod kierunkiem Dyrektora lek. med. Krzysztofa Aureliusza Teodoruka uzyskał dnia 29 czerwca 2007 r. Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2001.

W tym dniu Szpital dołączył do grona placówek medycznych, w których zasady organizacji pracy regulują normy ISO. Daje to gwarancję świadczenia usług medycznych na najwyższym poziomie oraz zapewnia profesjonalną obsługę.

Nasza praca to służba, w centrum której znajduje się Pacjent, jego satysfakcja i zadowolenie, a przede wszystkim wiara i zaufanie. Czujemy się odpowiedzialni za powierzone nam najwyższe wartości – zdrowie i życie.

Wręczenie Certyfikatu odbyło się w dniu 5 września 2007r. Na uroczystość zostały zaproszone osoby mające znaczny wpływ na rozwój naszego regionu, a także Polski, cieszące się wielkim szacunkiem i autorytetem społeczeństwa.