Program Badań Przesiewowych raka jelita grubego

Od 21.09.2016r. (środa) rusza IV edycja  Programu Badań Przesiewowych raka jelita grubego.

Na kolonoskopię profilaktyczną można zapisać się po wypełnieniu ankiety (będącej jednocześnie skierowaniem). Ankieta może być wypełniona samodzielnie lub przez lekarza każdej specjalności, można ją otrzymać w Samodzielnym Szpitalu Miejskim im. PCK w Białymstoku lub pobrać ze strony internetowej Szpitala lub www.pbp.org.pl W trakcie zapisu na badanie otrzymacie Państwo niezbędne informacje dotyczące przygotowania do badania oraz jego przebiegu. Choroby o które pytamy w formularzu nie są przeciwwskazaniem do kolonoskopii. Informacja o nich pozwala na zaplanowanie bezpiecznego i komfortowego badania.

Samodzielny Szpital Miejski im. PCK w Białymstoku Pracownia Endoskopii, Program Badań Przesiewowych, ul. Sienkiewicza 79, 15-003 Białystok

• Telefon: (85) 664 85 18 lub 791 448 519
  • Godziny otwarcia: 800 – 1430

Telefonicznie udzielane są wyłącznie informacje – zapisy na badania, z wypełnioną ankietą, odbywają się w rejestracji pracowni.

Ankieta (.doc)

Ankieta (.pdf)