I miejsce w konkursie „Organizacja ucząca się 2022”

W dniu 15 grudnia 2022 roku odbyła się gala VII edycji konkursu „Organizacja ucząca się 2022″, podczas której Samodzielny Szpital Miejski im. PCK w Białymstoku odebrał nagrodę za zajęcie I-go miejsca w kategorii „Sektor publiczny”.

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku oraz Politechnika Białostocka od siedmiu lat przyznają nagrody najlepszym podlaskim pracodawcom stosującym zasady „organizacyjnego uczenia się”.

Zwycięzcy tegorocznego konkursu we wszystkich trzech kategoriach otrzymali: dyplom grawerowany, nagrodę pieniężną za zajęcie pierwszego miejsca oraz prawo posługiwania się tytułem „Organizacja ucząca się 2022″ przez okres jednego roku od dnia wręczenia nagród.

Nagrodę w imieniu Dyrektora Samodzielnego Szpitala Miejskiego im. PCK w Białymstoku odebrała Beata Grygorczuk – główny specjalista ds. administracyjno-kadrowych, która reprezentowała laureata podczas gali.

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz tegorocznych laureatów znajdują się na stronie https://wupbialystok.praca.gov.pl/441